за нас

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА АМЦ

АМЦ (Changzhou Алуминиум Мобилни капсула копродукции, ООД.) Е производител на целосна услуга на алуминиум мобилни виткање куќа и решенија, кои се дизајнирани да се избави. Ние се наоѓа во "национална зелена зграда област" во Changzhou, само 1 час воз во Шангај.

Ние сме само алуминиумски основач виткање куќа во светот. Со голем број на алуминиумски легури патенти виткање куќа изум, кој ни овозможува да се воведат некои од најиновативните, функционално и економично градење решенија достапни во светот денес.

Производот ги интегрира едноставни, лесно да се свитка, подвижниот дизајн идеја, се посветува на истражување и развој и производство на нови елегантен живеење, прва помош, соба пејзажот, супермаркет, никој и така натаму. Широко се користи во итна помош, воениот камп, градилиштето, јавни трговија, туризам одмор, камп рудникот, општински привремено сместување, големи настани и сите видови на комерцијални активности како што привремено домување соседството.

Ние нудиме на виткање и мобилни куќа со повеќето конкурентна предност: АМЦ производ е специјално дизајнирана да биде економски испорака било каде во светот. Тоа може да се здипли и брод во контејнери, сад 40 ft може да се одржи 20 куќи, ова ни овозможува да ги користат стандардните товарни канали, за да се испорача на нашите производи - поморски транспорт, железничка мрежа, автопат или брод - економски најразумно превоз опции на располагање.

АМЦ постојано наследува духот на Занаетчиската, интелигентни изградба со срцето, и да откриете убавината на алуминиум патување.

Визија

Да се ​​биде светски лидер во проектирање, инженеринг, производство и испорака на квалитетни производи и услуги со висока додадена вредност.

мисија

За да се постигне признавање на клиентите и задоволството на засегнатите страни со извршување на највисоко ниво на перформанси со интегритет, креативност и страст за резултати ..

вредности

· Клиент признавање

· Интегритет и транспарентност

· Посветеност и одговорност
WhatsApp Online Chat !