мобилни продавници

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 20 комплети
 • Набавка Способност: 1000 го поставува / месец
 • Порт: Шангај / Ningbo / Шенжен / Тијанџин
 • Начин на плаќање: T / T

 • детали за производот

  Тагови производ

  Во споредба со традиционалните бизнис на владата, мобилни продавница спасува кирија, декорација, надзорот и други процеси, не само намалување на трошоците, но исто така во голема мера се намали циклус на проектот, за краток временски период да се заврши уникатен мобилен сцена. И може да се елиминира ризикот ред локација, но, исто така, во согласност со протокот на луѓе и времиња и други промени во време да се приспособат.

  02fadfa微 信 图片 _20180529100959

   

   

  44

   

  Одвиваат чекори:

  Отворете го пакувањето, се шират на подот шират покривот распространет низ прозорецот и вратата

   

  Дополнителен Вовед

  11adfa

  додаток за конфигурација 


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !