Shops Mobile

Përshkrim i shkurtër:


 • Sasia Min.urdhër: 20 grupe
 • Furnizimi Aftësia: 1000 Sets / muaj
 • Port: Shanghai / Ningbo / Shenzhen / Tianjin
 • Kushtet e pagesës: T / T

 • Detail Product

  Produkt Tags

  Krahasuar me regjimin tradicional të biznesit, dyqan celular kursen qira, stolisje, mbikëqyrjen dhe proceset e tjera, jo vetëm për të ulur koston, por edhe në masë të madhe të zvogëlojë ciklin përfundimit, një periudhë të shkurtër kohe për të përfunduar një skenë të veçantë celular. Dhe mund të eliminojë rrezikun e gabuar vend, por edhe në bazë të fluksit të njerëzve dhe stinëve dhe ndryshimeve të tjera në kohë për të rregulluar.

  02fadfa微 信 图片 _20180529100959

   

   

  44

   

  Shpalosur Hapat:

  Hapni paketë-shpalosur kati-shpalosur kulmi-shpalosur dritare dhe dyer

   

  accessory Hyrje

  11adfa

  Konfigurimi accessory 


 • Previous:
 • : Next

 • 
  WhatsApp Online Chat !